Oznámení

Archiv aktualit publikovaných na hlavní stránce časopisu.

Publikovali jsme článek Konstruktová validita BIP

 

Do recenzované sekce posledního čísla časopisu Testfórum právě přibyl nový článek Jana Kuby s názvem Konstruktová validita Bochumského osobnostního dotazníku: Motivační dimenze, který navazuje na jeho předchozí recenzi této metody. Jde o názornou ukázku (omezenou na vybrané dimenze) toho, jak by mohlo (a mělo) vypadat ověřování psychodiagnostických metod i v České republice.

Článek najdete v obsahu čísla níže, nebo přímo na tomto odkaze.

Publikováno: 2014-10-15
 

Právě vyšlo nové číslo časopisu Testfórum

 
Čtvrté číslo naleznete v obsahu níže, nebo v archivu všech čísel.
Publikováno: 2014-09-29
 

Časopis Testfórum hledá spolupracovníky pro recenzování psychologických testů

 

Hlavním cílem časopisu Testfórum je vytváření databáze kvalitních recenzí psychodiagnostických metod vydávaných a používaných v České republice – ta u nás zatím chybí, na rozdíl od jiných zemí světa. V tomto ohledu se časopisu zatím příliš nedařilo, a tak jsme svědky publikace spíše teoretických statí či diskuzních příspěvků.

Díky podpoře projektů INZA a SOVA-21 běžících na Fakultě sociálních studií MU jsme však nyní schopni zajistit finanční odměnu pro potenciální recenzenty testů. Redakce časopisu proto hledá kolegy, kteří by se rádi zapojili a přispěli svou autorskou recenzí k rozvoji české psychodiagnostiky. >> Přečíst vše

Publikováno: 2014-03-13 Více...
 

Právě vyšlo třetí číslo časopisu Testórum

 
Dlouho očekávané třetí číslo Testfóra je na světě. Přečtěte si editorial a pak si vyberte z obsahu níže!
Publikováno: 2014-02-10
 

Nové číslo časopisu je za dveřmi

 
Podzimní číslo Testfora je v přípravě, první příspěvky procházejí recenzním řízením. Budou zveřejněny v průběhu příštích týdnů.
Publikováno: 2013-10-15
 

Časopis Testforum získal vlastní ISSN

 
Časopis testforum získal koncem dubna vlastní ISSN, číslo registrace je ISSN 1805-9147. V souvislosti s touto změnou jsme požádali o zařazení časopisu do Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů, o přidělení či zamítnutí žádosti vás budeme informovat.
Publikováno: 2013-06-18
 

Do aktuálního čísla přibyl článek prof. Urbánka

 
Tomáš Urbánek se ve svém příspěvku zaměřil na hodnocení kvality psychodiagnostických metod a srovnal situaci ve světě a u nás. Celý článek si přečtete zde.
Publikováno: 2013-05-20
 

Vydali jsme druhé číslo Testfora

 

S radostí oznamujeme, že dnes bylo vydáno druhé číslo Testfora. Upozorňujeme také na změnu zveřejňování nových příspěvků, které budou publikovány průběžně až do naplnění kapacity čísla. Další texty tak budou do aktuálního čísla přidány během několika týdnů.

Pokud si přejete být informování i nových příspěvcích a číslech, zaregistrujte se a uveďte váš e-mail.

Publikováno: 2013-03-29
 

Připravujeme nové číslo

 
Nové číslo Testfora je v přípravě. Termín vydání předpokládáme v průběhu března. Nepropásněte jej - sledujte náš Facebook, nebo se zaregistrujte na těchto stránkách.
Publikováno: 2012-12-04
 

Proběhl redesign časopisu Testforum

 

V těchto dnech probíhá přesunutí Testfora na nový hosting, spojené s redesignem webových stránek. Věříme, že se vám nové testforum i nově připravovaný obsah bude líbit. Současně prosím omluvte případné výpadky, způsobené převodem stránek.

Pokud si přejete být informování i nových číslech, zaregistrujte se a uveďte váš e-mail.

Publikováno: 2012-11-01
 
26 - 35 z 35 položek << < 1 2