Oznámení

Archiv aktualit publikovaných na hlavní stránce časopisu.

Nové číslo časopisu je za dveřmi

 
Podzimní číslo Testfora je v přípravě, první příspěvky procházejí recenzním řízením. Budou zveřejněny v průběhu příštích týdnů.
Publikováno: 2013-10-15
 

Časopis Testforum získal vlastní ISSN

 
Časopis testforum získal koncem dubna vlastní ISSN, číslo registrace je ISSN 1805-9147. V souvislosti s touto změnou jsme požádali o zařazení časopisu do Seznamu recenzovaných neimpaktovaných časopisů, o přidělení či zamítnutí žádosti vás budeme informovat.
Publikováno: 2013-06-18
 

Do aktuálního čísla přibyl článek prof. Urbánka

 
Tomáš Urbánek se ve svém příspěvku zaměřil na hodnocení kvality psychodiagnostických metod a srovnal situaci ve světě a u nás. Celý článek si přečtete zde.
Publikováno: 2013-05-20
 

Vydali jsme druhé číslo Testfora

 

S radostí oznamujeme, že dnes bylo vydáno druhé číslo Testfora. Upozorňujeme také na změnu zveřejňování nových příspěvků, které budou publikovány průběžně až do naplnění kapacity čísla. Další texty tak budou do aktuálního čísla přidány během několika týdnů.

Pokud si přejete být informování i nových příspěvcích a číslech, zaregistrujte se a uveďte váš e-mail.

Publikováno: 2013-03-29
 

Připravujeme nové číslo

 
Nové číslo Testfora je v přípravě. Termín vydání předpokládáme v průběhu března. Nepropásněte jej - sledujte náš Facebook, nebo se zaregistrujte na těchto stránkách.
Publikováno: 2012-12-04
 

Proběhl redesign časopisu Testforum

 

V těchto dnech probíhá přesunutí Testfora na nový hosting, spojené s redesignem webových stránek. Věříme, že se vám nové testforum i nově připravovaný obsah bude líbit. Současně prosím omluvte případné výpadky, způsobené převodem stránek.

Pokud si přejete být informování i nových číslech, zaregistrujte se a uveďte váš e-mail.

Publikováno: 2012-11-01
 
26 - 31 z 31 položek << < 1 2